Při nákupu nad 2000 Kč s DPH získáváte dopravu zdarma! Sleva po registraci 5% až 10% (nevztahuje se na již zlevněné zboží).

Taška Delphin Dravec MINI

Kód zboží MOSS-420220100
Cena bez DPH 79 Kč
Cena včetně DPH 96 Kč
Dostupnost skladem
Nejdříve vyberte variantu
Nejmenší taška ze série Dravec. Díky poutkům ze zadní strany je možné upevnit ji na opasek. Výborně se hodí na UL přívlač a vejde se do ní všechno potřebovat. Za uzavírání na suchý zip se nacházíte síťka s úložným boxem rozměru 10,5x7x2,5cm s přepážkami. Nabízíme i možnost dokoupení náhradních boxů (Delphin G-13, G-14, G-15). Navíc je zde i systém 5 PVC kapes (8x7,5cm) na nástrahy. Tyto kapsy jsou uzavíratelné na PVC zip a jsou vhodné například pro uschování gumových nástrah. Kapsy jsou upevněny na suchém zipu a je možné je vyměnit (jsou samostatně dokoupitelné).

Technické parametry:
Rozměr: 13x12x5cm

Kapesní program Delphin dravec pro lovce predátorů vyniká nadčasovým designem, bezchybným zpracováním a promyšlené detaily, které oceníte okamžitě při příchodu k vodě!

Upozornění: Před dlouhodobější přechovávání gumových nástrah v PVC kapsách, otestujte Nejprve jejich vzájemných reakcí. Některé typy gum jsou totiž z obvzláště agresivního silikonu, který Může tyto kapsy poškodit.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím