Při nákupu nad 2000 Kč s DPH získáváte dopravu zdarma! Sleva po registraci 5% až 10% (nevztahuje se na již zlevněné zboží).
Smáček Berkley Gulp! Alive 10cm 10ks

Smáček Berkley Gulp! Alive 10cm 10ks

Kód zboží ASF-1830
Množství na skladě 8
Původní cena včetně DPH 359 Kč
Akční cena bez DPH 273 Kč
Akční cena včetně DPH 330 Kč
Varianta
GULP! ALIVE MINNOW (smáček) 10CM 10KS BS
GULP! ALIVE MINNOW (smáček) 10CM 10KS ES
GULP! ALIVE MINNOW (smáček) 10CM 10KS SMLT
Varianta
Dostupnost skladem
Nejdříve vyberte variantu

Smáček Berkley Gulp! Alive 10cm 10ks

NÁSTRAHY, KTERÉ VYPADAJÍ, VONÍ A HLAVNĚ RYBÁM CHUTNAJÍ JAKO ŽIVÉ!

100% biodegradační přírodní hmota dokonale imitující živou tkáň. Gulp materiál dokáže mimořádně absorbovat tekutý Gulp atraktant, který se při lovu uvolňuje, čímž se zvýrazňuje pachová a chuťová stopa nástrahy, což zvyšuje šanci na úlovek (podobně jako u zraněné krvácející rybičky). Ponořením zpět do atraktantu si nástraha znovu natáhne látku do sebe. Nástrahy vydrží i několikanásobné ataky ryb. Mimořádně realistický tvar a pohyb dokonale imituje živou nástrahu.

Populární smáčci Gulp! Alive Minnow z unikátního Gulp materiálu dokonale imitující malou rybičku. Nástraha je navíc ponořena v silném Gulp atraktantu, který zvýrazňuje pachovou a chuťovou stopu a zároveň konzervuje nástrahu pro mnohonásobné použití.

Barva: BS, CH, ES, SMLT, Sardine

Velikost: 10cm

Počet ks v balení: 10ksTento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím