Při nákupu nad 2000 Kč s DPH získáváte dopravu zdarma! Sleva po registraci 5% až 10% (nevztahuje se na již zlevněné zboží).

Signalizátory záběru

Rolnička Delphin, plastový klip / 1ks  

Kód: MOSS-830906214

Tradiční pomůcka mnoha rybářů, kterou hojní využívají Zejména sumcaři. Díky dvěma velmi jemným pružinkám je detekce záběru okamžitá. Tento typ má plastový kolíček, který je vhodný na jemnější blanky prutů. Zvonek se dvěma rolničkami na blank připnout, ideálně v jeho horní polovině a čekejte na vytoužený zvuk. Rolničky si však najde uplatnění i při lovu úhořů, zda jiných druhů ryb. V balení naleznete 1 zvonek.

Rolnička Delphin, plastový klip / 1ks
Bez DPH 12 Kč
Vč. DPH 15 Kč
Množství

Signalizátor záběru Delphin HADES  

Kód: MS-101000249

Delphin HADES je cenově velmi dostupný elektronický signalizátor záběru. Nabízí základen funkce světelné a zvukové signalizace. Je vybaven jednou záběrové LED diodou a detekuje záběr v obou směrech. Jeho ovládání je opravdu velmi jednoduché a zvládne ho každý. Na spodní straně se nacházíte vstup pro 2,5mm jack konektor, a proto je možné i připojení závěsného signalizátoru záběru se zabudovanou světelná signalizace. V přední části se nacházejí dva otočné ovlad

Signalizátor záběru Delphin HADES
Bez DPH 185 Kč
Vč. DPH 224 Kč
Množství

Rolnička Delphin, kovový klip / 1ks  

Kód: MOSS-830906114

Tradiční pomůcka mnoha rybářů, kterou hojní využívají Zejména sumcaři. Díky velmi jemným pružinkám je detekce záběru okamžitá. Kovový kolíček připnout na blank prutu, ideálně v jeho horní polovině a čekejte na vytoužený zvuk. Rolničky si však najde uplatnění i při lovu úhořů, zda jiných druhů ryb. V balení naleznete 1 zvonek.

Rolnička Delphin, kovový klip / 1ks
Bez DPH 12 Kč
Vč. DPH 15 Kč
Množství
 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím