Při nákupu nad 2000 Kč s DPH získáváte dopravu zdarma! Sleva po registraci 5% až 10% (nevztahuje se na již zlevněné zboží).

Penn SPINFISHER VI 6500

Kód zboží 939714
Původní cena včetně DPH 4 679 Kč
Akční cena bez DPH 2 707 Kč
Akční cena včetně DPH 3 275 Kč
Dostupnost skladem

Legenda se vrací v lepším zpracování a v plné síle. 

Produkt prestižní americké firmy PENN, která je světovým lídrem na trhu mořského a sumcové rybolovu. 

Šestá generace navijáků Spinfisher je kompletně přepracovaná, čehož je výsledkem, že nový Spinfisher je ještě silnější a odolnější než kdykoliv předtím. 

Navijáky Penn Spinfisher mají více než 50-letou světovou tradici! Spinfisher je celkově nejúspěšnější série navijáků značky Penn.  Celokovové tělo navijáku CNC převody zaručující hladký chod, ale zároveň maximální pevnost a odolnost, všechny součástky jsou stavěny na maximální zatížení a absolutní stabilitu v každé situaci.

Naviják  je vybaven IPX5 těsněním, díky čemuž se nemusíte obávat pronikání slané vody a nečistot do převodů nebo do brzdného systému uhlíkové brzdové segmenty HT-100 umístěny v utěsněné cívce poskytují dokonalý brzdný účinek a kontrolu při zdolávání i těch nejbojovnějších kapitálních ryb, brzda vybavena uhlíkovými podložkami HT-100 zajišťuje rovnoměrný brzdný účinek i při dlouhotrvajícím velkém zatížení- zabudovaný stop systém zpětného chodu Instant Anti Reverse nemá přepínač směru otáčení rotoru pro minimalizaci možné poruchy a proto je stop systém funkční neustále na 100%- samozřejmostí je kovová klika s ergonomickou gumovou ručkou- naviják je přizpůsoben pro používání šňůry "Braid Ready Spool", dále je cívka vybavena pryžovou podložkou, která zabraňuje prokluzování šňůry při silném tahu kapacitní kroužky pro snadné zjištění množství vlasce nebo šňůry na cívce

Velikost: 6500

Počet ložisek: 6

Kapacita: 355m/0,33

Převod: 4,7:1

Maximální zatížení brzdy: 13,6 kg

Návin na jedno otočení kličkou:107 m

Váha: 632g

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím