Při nákupu nad 2000 Kč s DPH získáváte dopravu zdarma! Sleva po registraci 5% až 10% (nevztahuje se na již zlevněné zboží).

Náhradní kov. cívka pro Delphin NORD

Kód zboží MOSS-289029160
Původní cena včetně DPH 121 Kč
Akční cena bez DPH 98 Kč
Akční cena včetně DPH 119 Kč
Varianta
Delphin NORD veľ.60
Náhradní kov. cívka pro Delphin NORD veľ.60
Varianta
Dostupnost skladem
Nejdříve vyberte variantu

NORD je sice navijákem nižší cenové kategorie, zároveň mu však nechybí nic, co by jakýmkoliv způsobem snižovalo jeho kvalitu. Jedná se o plnohodnotný naviják s volnoběžnou brzdou, postavený na základě, vycházejícím z ověřeného a oblíbeného modelu Choco. Cenu se nám podařilo snížit hlavně zvýšením efektivity výroby a zjednodušením celé koncepce navijáku podle teorie - v jednoduchém mechanismu se nemá co pokazit. O svých kvalitách vás přesvědčí již první zatočení kličkou. Chod je velmi příjemný a hladký. Klika velmi pohodlná. Vše funguje přesně a spolehlivě. Černo modré tělo je vyrobeno z tvrzeného plastu, který se při navíjení nekroutí. Co je na danou cenovou kategorii nadstandardní, je použití komponentů. Delphin NORD má totiž kovovou cívku, ale i kliku! To z něj dělá spolehlivý naviják na každodenní používání. Díky kónické mělké cívce je ideální hlavně pro feeder, ale určitě si najde fanoušky i v jiných rybářských metodách lovu.

Technické parametry:

Kapacita navijáku: 0.18mm / 275m, 0.20mm / 220m, 0.22mm / 180m

Převodový poměr: 4.6: 1

Počet ložisek: 4 + 1

Hmotnost: 475gTento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím