Při nákupu nad 2000 Kč s DPH získáváte dopravu zdarma! Sleva po registraci 5% až 10% (nevztahuje se na již zlevněné zboží).

Delphin NORD

Kód zboží MOSS-289029160
Cena bez DPH 101 Kč
Cena včetně DPH 122 Kč
Varianta
Delphin NORD veľ.60
Náhradní kov. cívka pro Delphin NORD veľ.60
Varianta
Dostupnost skladem
Nejdříve vyberte variantu
NORD je sice navijákem nižší cenové kategorie, zároveň mu však nechybí nic, co by jakýmkoliv způsobem snižovalo jeho kvalitu. Jedná se o plnohodnotný naviják s volnoběžnou brzdou, postavený na základech, vycházející z ověřeného a oblíbeného modelu Choco. Cenu se nám podařilo snížil hlavně zvýšením efektivity výroby a zjednodušením celé koncepce navijáku podle teorie - v jednoduchém mechanismu se nemá co pokazit. O svých kvalitách vás přesvědčí doposud první zatočení kličkou. Chod je velmi příjemný a hladký. Klika velmi pohodlná. Vše funguje přesně a spolehlivě. Černo modré tělo je vyrobeno z tvrzeného plastu, který se při navíjení nekroutí. Co je na danou cenovou kategorii nadstandardní, je použitých komponentů. Delphin NORD má totiž kovovou cívka, ale i kliku! To z něj dělá spolehlivý naviják na každodenní používání. Díky kónické Mělké CIVCOM je ideální hlavně pro feeder, ale určitě si najde fanoušky iv jiných rybářských metodách lovu.

Technické parametry:
Kapacita navijáku: 0.18mm / 275m, 0.20mm / 220m, 0.22mm / 180m
Převodové poměry: 4.6: 1
Počet ložisek: 4 + 1
Hmotnost: 475g

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím