Při nákupu nad 2000 Kč s DPH získáváte dopravu zdarma! Sleva po registraci 5% až 10% (nevztahuje se na již zlevněné zboží).
FIN HOOK LINE DOUBLE 8K 20m / kamufláž

FIN HOOK LINE DOUBLE 8K 20m / kamufláž

Kód zboží MOSS-500702025
Cena bez DPH 144 Kč
Cena včetně DPH 174 Kč
Varianta
FIN HOOK LINE DOUBLE 8K 20m / kamufláž 15lbs
FIN HOOK LINE DOUBLE 8K 20m / kamufláž 25lbs
FIN HOOK LINE DOUBLE 8K 20m / kamufláž 35lbs
Varianta
Dostupnost skladem
Nejdříve vyberte variantu
Prvotřídní potápivá šňůra slovenské značky FIN. Hlavní důraz byl kladen na zvýšení celkové hmotnosti šňůry, které nelze dosáhnout standardním pletením. 8K je proto 2x proplétaných šňůra, kde jsou paralelně spletené dvě vrstvy čtyřvláknových šňůr. Tento typ pletení výrazně ovlivňuje celý charakter šňůry, který je zřejmý okamžitě při uchopení šňůry. Hustota šňůry a její hmotnost je tak podstatně vyšší, Což se projevuje rychlejším klesání ke dnu a podstatně vyšší odolností vůči oděru. Povrch šňůry není dodatečně upravován. Vzhledem k tomu, že 8K není povrchu upravené, neméně své vlastnosti Během používání. Určená je pro výrobu kaprařských návazců, pro použití s potápivými i plovoucími nástrahami. Kamuflážové provedení dokonale splývá s dnem, Což umožňuje přirození prezentaci nástrahy.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím