Při nákupu nad 2000 Kč s DPH získáváte dopravu zdarma! Sleva po registraci 5% až 10% (nevztahuje se na již zlevněné zboží).

BAT-Tackle Taška Diner Carryall

... PROČ NEJÍST NA RYBÁCH STEJNĚ POHODLNĚ JAKO DOMA

Kód zboží 09-8052654
Původní cena včetně DPH 945 Kč
Akční cena bez DPH 726 Kč
Akční cena včetně DPH 879 Kč
  • Venkovní stolní nádobí
  • S kompletní sadou nádobí a příborů
  • Vnější kapsy s vložkami
  • Rukojeti s uzávěrem na suchý zip
  • Termoizolační hlavní prostor

DxŠxV: 53x28x28cm

I když jste na rybách, nemusí Vám chybět správné příslušenství na jídlo. Bat-tackle Taška Diner Carryall obsahuje vše, co potřebujete k jídlu. Obsah této tašky je vždy v pohotovosti, například venkovní nádobí vyrobené z hliníku nebo nerezové oceli a plastu, stejně jako vaše vlastní vybavení. Taška Diner ale obsahuje také několik základních věcí z kuchyňského náčiní. Díky tašce Bat-tackle Diner Carryall jste na cestě vždy dobře vybaveni.

Taška Bat-tackle Diner Carryall nejenže obsahuje veškeré příslušenství, které potřebujete pro piknik, ale má i odpovídající kvalitu, takže ji můžete používat po delší dobu. V ceně jsou zahrnuty externí kapsy, rukojeti s uzávěrem na suchý zip a izolované víko. Carryall je velmi populární u mnoha rybářů kvůli své kapacitě a různému příslušenství, které můžete použít na cestě. Nechte se inspirovat touto skvělou taškou, která je za velmi rozumnou cenu.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím